Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Shakira vlastitim riječima

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
ine_shakira fan 4 ever
Fan
Fan
ine_shakira fan 4 ever


Broj postova : 53
Registration date : 11.06.2008

Shakira vlastitim riječima Empty
PostajNaslov: Shakira vlastitim riječima   Shakira vlastitim riječima Icon_minitimečet lip 12, 2008 6:24 pm

LJUBAV

Većina pjesama na albumu Laundry Service govore o ljubavi, jer ljubav je velika tajna o kojoj ljudima nikad ne dosadi slušati. Na ranjim sam se albumima dotakla drukčijih, malo težih stvari, kao što su politika ili društvena problematika, ali ovoga sam puta jednostavno željela pisati o ljubavi. Zapravo, album je više-manje dnevnik moje ljubavi unatrag dvije godine. Možda zvučim vrlo ozbiljno, ali vjerujte mi, nisam nimalo ozbiljna. Volim se i u glazbi šaliti na svoj račun.

PLANINE ILI KRTIČNJACI?

Čini se da je stih"...da moje grudi ne bi pobrkao s planinama..." svima zapeo za uho. Kad sam ga napisala činio mi se stvarno smiješnim, ali nikad mi mije palo na pamet da bi ljude moglo baš toliko zanimati što sam time htjela reći. Izgleda da su ljudi jako dobro primili to što otvoreno progovaram o osobnom doživljaju sebe i svoga tijela. Budimo iskreni, sve se žene kad tad zapitaju jesu li njihove gudi odgovarajuće veličine. Ja sam se to zapitala.

ISPOD ODIJEĆE (UNDER YOUR CLOTHES)

Po naslovu su mnogi zaključili da je moj drugi singl o stvarima čisto tjelesne prirode, ali uvjeravam vas da nije. Pjesma govori o tome što čini savršenog ljubavnika i nije nimalo nedolična.


VIDEO SPOT


Zaista mi se sviđa video spot za Underneath Your Clothes. Pokušala sam prikazati ono što je za mene stvarno. Pokušala sam pokazati kontrast između toga kako je to biti izvođač i svega onoga što uz to ide - kao što su nastupi, ovaj razgovor za Top of the Pops - ali istovremeno biti osoba koja ima srce. Nadam sa da video pokazuje da iza onoga što vidite postoji osoba koja žudi za nekim.

VRUĆE SCENE

Prije no što me i pitate - da, ono u videu je moj dečko, to već svi znaju. Trebalo ga je malo nagovarati, ali zaista to ne bih mogla snimiti ni s kim drugim. Nisam tip osobe koja bi mogla ljubiti potpunog stranca. Rekla sam mu da mora biti sa mnom u videu ili ću mu dati otkaz. Nije imao izbora, ha-ha!

VIDI MAMA, PLEŠEM!

Sama radim cijelu koreografiju, ali volim i improvizirati. Ponekad smislim nešto novo na licu mjesta, za vrijeme nastupa. Oh, usput, trbušni ples je posve moja stvar. Svaka to žena može. Mislim da je to ujedno dobar način da žene dođu u dodir sa svojom ženkošću i budu seksualno otvorenije.

VALJANJE U BLATU

Morala sam doslovno prisiliti redatelja spota Whenever Wherever da mi dopusti da se valjam po blatu. Moram priznati da je to bila posve moja zamisao i da mu se nimalo nije svidjela, ali ja sam jednostavno htjela u jednom trenutku u spotu biti posve prljava, jer mi je već stvarno dosta svih tih retuširanih i savršenih spotova kakve u zadnje vrijeme svi snimaju. U njima izvođači više ne izgledaju ljudski.

DOM JE TAMO GDJE JE... GUZA

Za mene dom nije kuća. Dom je biti blizu obitelji. Sad ih ponekad ne vidim mjesecima, što mi je vrlo neobično, jer smo inače jako bliski. Prije su dosta putovali sa mnom, ali sad su se već i oni umorili. Rekli su: "Sad si već velika. Vrijeme je da putuješ sama."


SLJEDEĆA POSTAJA - SVIJET


Jedan od mojih snova je svirati u zemlji mojih predaka, u Libanonu. Znam da je moja glazba poznata i tamo, ali ja još tamo nisam bila. Moja sljedeća turneja bit će svjetska, a uz Ameriku, Evropu i Aziju svirat ću i na Bliskom Istoku. Nadam se da ću imati priliku nastupati i u Libanonu.

PO MOM ILI NIKAKO

Imam vlastiti stav i mišljenje o svemu što radim i premda i premda sam otvorena prijedlozima drugih ljudi, uvijek želim stvari raditi na svoj način. Rijetko odstupam od toga. Ako se nešto u meni buni protiv toga, neću to učiniti, o čemu god se radilo. Vrlo sam stroga prema sebi, uvijek stremim tomu da budem bolja i da sve što činim bude bolje nego što sam to učinila prošli put. Zapravo sam prava gnjavaža.

kiss kiss6 kiss5 kiss4 kiss3
[Vrh] Go down
Andrea

Andrea


Female Broj postova : 20
Age : 30
Lokacija : Nova Mokošica, Dubrovnik
Registration date : 12.05.2008

Shakira vlastitim riječima Empty
PostajNaslov: Re: Shakira vlastitim riječima   Shakira vlastitim riječima Icon_minitimepon srp 21, 2008 12:40 pm

baš je fora ovo...heh...hvala ine...di si našla ovo?
[Vrh] Go down
http://shakirano1.blog.hr/
ine_shakira fan 4 ever
Fan
Fan
ine_shakira fan 4 ever


Broj postova : 53
Registration date : 11.06.2008

Shakira vlastitim riječima Empty
PostajNaslov: Re: Shakira vlastitim riječima   Shakira vlastitim riječima Icon_minitimepet srp 25, 2008 11:04 am

ja iman taj članak-na jednu je stranu...baš nice...samo kad san slučajno surfala interneton, našla san ovo s nekog bloga...Nekog zapuštenog bloga, a uostalon, nije mi se dalo prepisivat taj moj članak :2:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Shakira vlastitim riječima Empty
PostajNaslov: Re: Shakira vlastitim riječima   Shakira vlastitim riječima Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Shakira vlastitim riječima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira after the MTV VMA's
» Shakira Awards
» Shakira slikovnica
» Shakira animacije
» Shakira autogrami

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Shakira - Hrvatski :: Sve ostalo o Shakiri-
Forum(o)Bir: