Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
shakira forever
Ogromni Fan
Ogromni Fan
shakira forever


Female Broj postova : 277
Age : 27
Lokacija : Slavonski Brod,Hrvatska
Favourite album : Laundry Service, Oral Fixation vol. 2
Registration date : 05.08.2008

u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!!   u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimepet stu 14, 2008 2:20 pm

ajme pomozite.

ovo nema veze s ovim forumom al trebam pomoc a neznam i drugdje stavit ovu temu a zapravo nisam ni gledala gdje al nema veze slušajte::
jedne dvije frendice s kojima sam dobra su se posvađale"!!!!!!!!!!! i ko uvijek tamo je bio cjeli razred
svi dečki na stranu od jedne JO(tako ću ju zvat) a neke curice s kojima sa super na stranu od E(tako ću zvat drugu) a ja i moja onak bestica nismo na ničijoj al sad me JO zvala i pričala o tom i kao da dođem po nju za dodatnu iz informatike di E neide.
i govori mi da sam joj ja bestica al ona je meni onak dosta tog radila prije a ja vam se neznam ljutit pa šutim nema mi druge(tu isto pitam šta da radim) i svi ono na čijoj si strani?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????' na kraju će se svi još samnom posvađat znam da bestica moja neće al.....i još je JO rekla dok su se poslije škole svađale da se nedruži s nijednom curicom nego samo samnom a kasnije i s jednom L i tom mojoj besticom......... šta da radim, na E strani su meni drage osobe al kak da vam kažem držim se po strani jer se JO zna jjjjako inatit a ja sam nesigurna. meni bestica i jedna draga frendica koja je na E strani stlno govore da se je netrebam stalno drugim ispričavat.........HELP!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
http://shakiramagia.blog.hr/
Shakira 4ever
Naaajveći Fan
Naaajveći Fan
Shakira 4ever


Female Broj postova : 496
Age : 29
Lokacija : Split, Hrvatska
Favourite album : Love them all
Registration date : 13.04.2008

u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!!   u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimepet stu 14, 2008 8:11 pm

HmmM....ja san sa jednon iz razreda bila najbolja i sad smo posvađane, sad je toliko mrzin i nemogu virovat da mi je prije bila the best...obično kad su ljudi posvađani onda ne pričaju i ne obraćaju se toj drugoj osobi, a ona meni nonstop nešto sere itd...ugl...nema više nikakve šanse da mi ona bude ko prije pa da se mi i pomirimo, sasvim mi je svejedno, ona meni oupće ne triba ka prijateljica jer je jedna ogromna stoka...

ugl...neznan kako bi ti pomogla...paa...ako si dobra sa nekima i sa jedne i sa druge strane onda nemoj otić na ničiju stranu jer je glupo da se posvađaš, a kasnije ćeš možda požalit..nikad se nezna...meni su glupe te strane...ako ne odeš na stranu jedne koja te oće privuć na svoju stranu onda će se ona naljutit jer će mislit da želiš na ovu drugu stranu, a ti zapravo ne želiš ni na jednu jer se neželiš svađat...!...ja na tvom mistu nebi otišla ni na jednu stranu, a sad neznan...spomenila si svoju best frendicu pa ako ni ona ne želi bit ni na jednoj strani onda se tako držite zajedno da neželite ni jedna na nikoju stranu nego se družite i sa jednon i sa drugon stranon....ako baš oćeš u neku stranu, onda dobro razmisli prije nego šta napraviš jer nije dobro da izgubiš dobre prijatelje sa strane u koju nisi ušla zbog ove druge.... uf jesan se raspisala....ugl...odluka je na tebi... valjda san pomogla...hehe


e, i da...nemogu ja primistit temu jer nisan moderator u ovoj temi...može samo tea i kammy al njih nema...xD


e, i to u vezi ispričavanja...slažen se s njima...dobro je ispričat se nekome kad mu napraviš nešto loše, al to triba bit umjereno, nije dobro ni ispričavat se pretjerano....
[Vrh] Go down
shakira forever
Ogromni Fan
Ogromni Fan
shakira forever


Female Broj postova : 277
Age : 27
Lokacija : Slavonski Brod,Hrvatska
Favourite album : Laundry Service, Oral Fixation vol. 2
Registration date : 05.08.2008

u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!!   u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimesub stu 15, 2008 1:14 pm

jojjjjj,da samo znaš kolko si mi pomogla!!!!!!!!!!!!

sve što si rekla i ja želim...
neću ni na jednu stranu!!!!!!

tako je najbolje!
hvala!

nadam se da ćeš nać drugu frendicu koja ti neće glumit frendicu!
TNX!
[Vrh] Go down
http://shakiramagia.blog.hr/
Shakira 4ever
Naaajveći Fan
Naaajveći Fan
Shakira 4ever


Female Broj postova : 496
Age : 29
Lokacija : Split, Hrvatska
Favourite album : Love them all
Registration date : 13.04.2008

u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!!   u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimesub stu 15, 2008 4:44 pm

Hehehe...drago mi je da san ti pomogla... Smile

a to u vezi mene...ja iman još jednu predobru prijateljicu i još nekoliko njih odličnih i par dobrih...a ta s kojon san posvađana se prvi put naljutila na mene jer san se počela družit sa ovom koja mi je sad najbolja, naime ona je bila ljubomorna jer se nedružin samo s njon /bolesno/ i tako su počele svađe i onda smo se pomirile pa opet poslije posvađale pa pomirile, pa smo se sada opet posvađale...lol...neću te zamarat s tim...hehe... Razz
[Vrh] Go down
shakira forever
Ogromni Fan
Ogromni Fan
shakira forever


Female Broj postova : 277
Age : 27
Lokacija : Slavonski Brod,Hrvatska
Favourite album : Laundry Service, Oral Fixation vol. 2
Registration date : 05.08.2008

u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!!   u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimened stu 16, 2008 4:45 pm

ma ne zamaraš!!! stvarno bolesno,pa nije jedina na svijetu...
[Vrh] Go down
http://shakiramagia.blog.hr/
Sponsored content





u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!!   u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
u pomoć!"!""!!!!!!! hitNNNOoo!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira at the presentation of her perfume "Amulet" in Cannes, France
» A nominacija za "Hay Amores" za Premios Oye!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Forum :: Komentari i primjedbe-
Forum(o)Bir: